English - Deutsch - Türkçe

HASTANEMİZ

HASTANEMİZ

Elazığ'ın şehir merkezinde 1982 yılında hizmet vermeye başlayan ve 40.yılında yeni hizmet binasına taşınan Hayat Hastanesi, uzman kadro ve ileri teknoloji desteğinde, tüm branşlarda özenli, güvenli ve yüksek standartlı hizmetler veren modern bir sağlık merkezidir.

Hayat Hastanesi ileri tıp teknolojisini, geniş ve deneyimli bir kadro ve tüm çalışanlarının sadakatle benimsediği, üstün hizmet anlayışı ilkesi ile birleştirebilen ve bugün tıp sektöründe norm olarak kabul edilen yenilikleri süratle uygulayan, BEBEK DOSTU HASTANE unvanını kazanmış Elazığ'daki sayılı sağlık kuruluşları arasındadır.

33 doktor ve 224 personelin çalıştığı Hayat Hastanesi, 75 yatak kapasitesi, erişkin ve yeni doğan yoğun bakım üniteleri, 1 modern ameliyathane 4 odası, biyokimya, mikrobiyoloji laboratuvarları,  Radyoloji Ünitesi, 24 saat acil servis ve ambulans hizmetleri vermektedir. 18 branş ile 32 poliklinik odasının bulunduğu hastanemizde Odyometri, Enkoskopi, Kolonoskopi , EEG, EMG, Dijital Mammografi, Dijital röntgen, Ultrasonografi, 3 boyutlu renkli doppler,  MR cihazı, bilgisayarlı tomografisi gibi tetkikler gerçekleştirilmektedir.

Son yıllarda teknoloji, personel istihdamı ve hizmet anlayışı konularında yaptığı atılımlarla Elazığ'da özel sağlık sektörünün öncü kuruluşlarından biri haline gelen HAYAT HASTANESİ, her gün bir adım daha ileri,ilkesi ile fiziki altyapısını ve cihaz donanımını geliştirmeye  önce sağlık  ilkesi ile de toplumun sağlık düzeyini desteklemeye devam etmektedir.

Sağlığınız için HAYAT'TAYIZ
Hastanemizde;

  • 17 yatak kapasiteli erişkin yoğun bakım ünitesi
  • 25  kuvöz altyapısına sahip yenidoğan yoğun bakım,
  • 2 Suit, 2 VİP oda
  • Doğumhane, kadın doğum katı
  • Tahlil tüplerinin katlar arası otomatik taşınmasını sağlayan pnömatik tüp sistemi,
  • Son teknolojiye sahip merkezi sterilizasyon ünitesi,
  • 135 araçlık Açık- 12 araçlık kapalı otopark
  • Vale parking bulunmaktadır.
Kısaca Biz

Elazığ'nın şehir merkezinde 1978 yılında hizmet vermeye başlayan ve 40.yılında yeni hizmet binasına taşınan Hayat Hastanesi, uzman kadro ve ileri teknoloji desteğinde, tüm branşlarda özenli, güvenli ve yüksek standartlı hizmetler veren modern bir sağlık merkezidir.

Copyrights ©2019 | ÖZEL HAYAT HASTANESİ