HAKKIMIZDA

TARİHÇEMİZ

1982 yılından beri faaliyetini sürdüren hastanemiz yılların verdiği deneyimle; kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sunmaktadır. Deneyimli ve güvenilir hekimleri ve personelleriyle modern tıbbın tüm gereksinimlerini bünyesinde toplayan hastanemizde; tam steril, hepa filtreli hijyenik klima sistemine sahip ikisi genel, biri lokal olmak üzere toplam 3 ameliyat odası mevcuttur.

24 saat acil servis hizmeti verilen hastanemizde; tam donanımlı acil yardım ve müdahale ambulansı ile acil yardım ihtiyacı olan hastalara zamanında müdahale edilmektedir.

Hastanemiz 54 yataklı olup, tek kişilik banyolu hasta odaları; hastalarımızın ve refakatçilerinin sağlık hizmeti alırken rahat edebilecekleri bir konforda dizayn edilmiştir. Güvenilir sağlık hizmetinden ödün vermeyen hastanemiz; hastalarımıza otelcilik hizmetlerini de en üst düzeyde sunmayı ilke edinmiştir.

HEDEFİMİZ

• "Sağlıktan Kazandığını Sağlığa Harca" prensibine bağlı kalarak, sağlık hizmetlerini yaygın hale getirmek. Sağlık bilimleri alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, Sağlık Bilimleri alanında kuracağımız akademik yapının da desteğiyle; kendi ekibimizi, tıbbi hizmet kalitemizi sürdürmek ve geliştirmek için, sürekli olarak eğiteceğiz.

• Sağlıkla ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaları geliştirilmesini desteklemek. Kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, insana değer veren hekimler ve sağlık uzmanları yetiştirmektir.

• Hastalarımızda Memnuniyet Yaratmada Kararlılık. Hizmetlerimizi sunarken, en küçük ayrıntıda bile hastalarımızın kendilerini özel hissetmesini sağlayacak ve çözüm önerilerimizi onların sağlık gereksinimlerini ön planda tutarak onlarla paylaşacak şekilde tasarlayacağız. Hastanemiz için, en önemli başarı göstergelerinden biri hasta memnuniyetidir. Bunun için hizmet sunduğumuz hastalarımızın memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz hizmetleri geliştirmekte kullanacağız. Hastalarımıza karşı en önemli sorumluluklarımızdan biri olarak da, maliyetlerimizi ve verimliliğimizi etkin olarak yönetip, yüksek kalitemizden ödün vermeden, hizmetlerimizin uygun fiyatlarla sunulmasını sağlayacağız.

VİZYONUMUZ

Bölgesinde en son teknolojik gelişmeleri sunmada öncü olma özelliğini devam ettiren hizmet kalitesini sürekli arttıran, hasta ve çalışan memnuniyetini hedefleyen çağdaş bir sağlık kuruluşu olmak.

MİSYONUMUZ

Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, gelişmiş sağlık teknolojisi ve tesisleri ile toplumun çoğunluğunu kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştırmada öncü olma özelliğimizi sürdürüyoruz.